Serwisant Standard - nieoceniona pomoc dla serwisów kas fiskalnych

Serwisant Standard - solidny partner przy prowadzeniu serwisu. Serwisant jest programem do wspomagania prowadzenia ewidencji kas fiskalnych. Program został napisany na bazie 9 letnich doświadczeń przy wdrażaniu i serwisowaniu kas fiskalnych. Nawet w najprostszej z wersji pozwala wspomóc serwis w najuciążliwszych czynnościach. Jednocześnie - bez wysiłku - pozwala pomagać obsługiwanym przez serwis klientom, podnosząc naszą atrakcyjność względem konkurencji.


Więcej...

Serwisant PLUS - solidny partner przy prowadzeniu serwisu nie tylko kas fisklanych.

Serwisant PLUS - nie tylko kasy fiskalne, ale i inne urządzenia. Serwisant PLUS to program Serwisant Standard wzbogacony o obsługę innych urządzeń niż kasy fiskalne. Takich jak wagi, komputery, peryferia komputerowe lub akcesoria do kas. (czytniki kodów kreskowych, kolektory). Program umożliwia prowadzenie zleceń naprawy tych urządzeń oraz okresowych przeglądów, konserwacji lub legalizacji (np. wagi).


Więcej...
01

Najnowsza wersja stabilna

Serwisant 5.9.2

 

Uwaga!

Jeżeli po pobraniu włącza się filtr SmarScreen przeczytaj artykuł Nadgorliwy filtr lub pobierz wersję spakowaną do archiwum "zip" poniżej.

 

Hot Line

HOT LINE

604 416 214

5157869 GG:5157869

Nadgorliwy filtr Smartscreen w Windows 8 i 10

Filtr SmartScreen to usługa przeniesiona  z przeglądarki Internet Explorer bezpośrednio do Windowsa 8 i 10, która ma stanowić dodatkową warstwę ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem pobieranym z Internetu. Niestety, często funkcja ta działa niepoprawnie, spowalnia uruchamianie pobranych plików lub blokuje je całkowicie, nawet wtedy, gdy pochodzą z zaufanego źródła.

Problemy z filtrem pojawiają się zwłaszcza po aktualizacji. Dopóki plik instalatora nie "opowie się" odpowiednio dużą ilością pobrań jest traktowany z uprzedzoną podejrzliwością i domyślnie blokowany oknem jak poniżej:

Smarscreen1

Aby ominąć ten komunikat należy nacisnąć w napis "Więcej informacji" oznaczony na obrazku czerwoną obwódką.

Pojawi się dodatkowy tekst oraz dodatkowy przycisk:

Smarscreen2

Po naciśnięciu przycisku "Uruchom mimo to" (w czerwonej obwódce) system jeszcze raz upewni się, że chcemy uruchomić instalator i po czym pozwoli zainstalować Serwisanta.

Aby uniknąć powyższych niedogodności można pobierać wersję spakowaną do archiwum "zip" i uruchomić instalator po wypakowaniu go z archiwum.

Można też wyłączyć filtr SmartScreen w swoim systemie. Zostało to opisane w wielu artykułach np TUTAJ

Informacje

Program dostępny jest też w serwisie:
Gdzie zdobył 4 gwiazdki na 5
Jest też dostępny w serwisie
Dobreprogramy.pl
Gdzie zdobył 5 gwiazdek na 6
Program też polecany jest przez serwis
pobierz.pl

Dot-Net Studio IT
Adres:
58-309 Wałbrzych,
ul. Armii Krajowej 24C
con mobile+48 604 416214
emailButton Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.