Serwisant Standard - nieoceniona pomoc dla serwisów kas fiskalnych

Serwisant Standard - solidny partner przy prowadzeniu serwisu. Serwisant jest programem do wspomagania prowadzenia ewidencji kas fiskalnych. Program został napisany na bazie 9 letnich doświadczeń przy wdrażaniu i serwisowaniu kas fiskalnych. Nawet w najprostszej z wersji pozwala wspomóc serwis w najuciążliwszych czynnościach. Jednocześnie - bez wysiłku - pozwala pomagać obsługiwanym przez serwis klientom, podnosząc naszą atrakcyjność względem konkurencji.


Więcej...

Serwisant PLUS - solidny partner przy prowadzeniu serwisu nie tylko kas fisklanych.

Serwisant PLUS - nie tylko kasy fiskalne, ale i inne urządzenia. Serwisant PLUS to program Serwisant Standard wzbogacony o obsługę innych urządzeń niż kasy fiskalne. Takich jak wagi, komputery, peryferia komputerowe lub akcesoria do kas. (czytniki kodów kreskowych, kolektory). Program umożliwia prowadzenie zleceń naprawy tych urządzeń oraz okresowych przeglądów, konserwacji lub legalizacji (np. wagi).


Więcej...
01

Wersja testowa beta

Serwisant 5.9.2 beta

 

Uwaga!

Jeżeli po pobraniu włącza się filtr SmarScreen przeczytaj artykuł Nadgorliwy filtr lub pobierz wersję spakowaną do archiwum "zip" poniżej.

 

 

Najnowsza wersja stabilna

Serwisant 5.9.1

 

Uwaga!

Jeżeli po pobraniu włącza się filtr SmarScreen przeczytaj artykuł Nadgorliwy filtr lub pobierz wersję spakowaną do archiwum "zip" poniżej.

 

Hot Line

HOT LINE

604 416 214

5157869 GG:5157869

Serwisant 5.1.1 -> 5.1.2 Aktualizacja

511Na stronie można już pobrać nową wersję Serwisanta Standard i PLUS oznaczoną numerem 5.1.1.

Wersja ta wnosi jedną nową funkcję. Są to aktywne linki do strony www Firmy oraz odnośniki do poczty elektronicznej zarówno Podatnika jak i miejsc instalacji kasy lub urządzenia.

Aktualizacja - Jest wersja 5.1.2 usuwająca jeszcze jedna wyłowioną przez użytkowników usterkę. Dziękujemy.

Po kliknięciu odnośniki - w zależności od zawartości - otwierają adres w przeglądarce albo okno nowej wiadomości w domyślnym programie pocztowym.

Oprócz powyższego w programi wyeliminowany kilka znalezionych lub zgłoszonych przez użytkowników błędów.

Jako, że zmieniono numer wersji w trzeciej pozycji nie pociąga to za sobą zmiany daty wersji. Wersję 5.1.1 może uruchomić każdy kto ma ważną licencję dla wersji 5.1.0.

link firma link kasy link urzadzenia

Informacje

Program dostępny jest też w serwisie:
Gdzie zdobył 4 gwiazdki na 5
Jest też dostępny w serwisie
Dobreprogramy.pl
Gdzie zdobył 5 gwiazdek na 6
Program też polecany jest przez serwis
pobierz.pl

Dot-Net Studio IT
Adres:
58-309 Wałbrzych,
ul. Armii Krajowej 24C
con mobile+48 604 416214
emailButton Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.