Serwisant Standard - nieoceniona pomoc dla serwisów kas fiskalnych

Serwisant Standard - solidny partner przy prowadzeniu serwisu. Serwisant jest programem do wspomagania prowadzenia ewidencji kas fiskalnych. Program został napisany na bazie 9 letnich doświadczeń przy wdrażaniu i serwisowaniu kas fiskalnych. Nawet w najprostszej z wersji pozwala wspomóc serwis w najuciążliwszych czynnościach. Jednocześnie - bez wysiłku - pozwala pomagać obsługiwanym przez serwis klientom, podnosząc naszą atrakcyjność względem konkurencji.


Więcej...

Serwisant PLUS - solidny partner przy prowadzeniu serwisu nie tylko kas fisklanych.

Serwisant PLUS - nie tylko kasy fiskalne, ale i inne urządzenia. Serwisant PLUS to program Serwisant Standard wzbogacony o obsługę innych urządzeń niż kasy fiskalne. Takich jak wagi, komputery, peryferia komputerowe lub akcesoria do kas. (czytniki kodów kreskowych, kolektory). Program umożliwia prowadzenie zleceń naprawy tych urządzeń oraz okresowych przeglądów, konserwacji lub legalizacji (np. wagi).


Więcej...
01

Najnowsza wersja

Serwisant 5.9.1

 

Uwaga!

Jeżeli po pobraniu włącza się filtr SmarScreen przeczytaj artykuł Nadgorliwy filtr lub pobierz wersję spakowaną do archiwum "zip" poniżej.

 

Hot Line

HOT LINE

604 416 214

5157869 GG:5157869

Pożegnanie z Serwisantem Mini

mini cancelledTo nie była łatwa decyzja, ale od nowego miesiąca przestajemy oferować Serwisanta w wersji mini.

Przez wiele lat towarzyszył swoim starszym braciom, lecz z roku na rok tracił na popularności, a gwoździem do jego trumny było nowe rozporządzenie Ministra Finansów.

Zakres koniecznych zmian w programie wystawiony naprzeciw jego spadającej popularności czyni projekt nieopłacalnym.

Aktualizacja programu pociągałaby za sobą sięgnięcie po technologie, które nie jest już u nas w użyciu od wersji 4.0. Adaptacja do nowego środowiska byłaby równie, jak nie bardziej pracochłonna.

Wolimy te moce przerobowe przekierować na rozwój głównej gałęzi oprogramowania tak by oferować Państwu produkt coraz funkcjonalniejszy i nowocześniejszy.

Pomimo, że drogi programów Mini i Standard rozeszły się ponad 4 lata temu programy są zgodne w dół jeżeli chodzi o strukturę baz danych i bazy kas z Serwisanta Mini bez problemu przejdą aktualizację do Serwisanta Standard bądź PLUS.

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla użytkowników wersji mini możliwość przejścia na wersję Standard.

 

Użytkownicy którzy nabyli program Serwisant Mini po 1 marca 2012 roku:

Zapłacą za aktualizację programu do wersji Standard tyle ile zapłaciliby za aktualizację przy nowej wersji Mini. Czyli 99 zł netto.

 

Użytkownicy którzy nabyli program Serwisant Mini przed 1 marca 2012 roku:

Zapłacą za aktualizację programu do wersji Standard tyle ile będą płacić użytkownicy starszych wersji Standard. Czyli 149 zł netto.

 

Promocja pierwszego typu obowiązuje do 30 czerwca br. Po tym okresie wszyscy użytkownicy wersji mini będą mogli nabywać Serwisanta Standard wg drugiej oferty. Bezterminowo.

Informacje

Program dostępny jest też w serwisie:
Gdzie zdobył 4 gwiazdki na 5
Jest też dostępny w serwisie
Dobreprogramy.pl
Gdzie zdobył 5 gwiazdek na 6
Program też polecany jest przez serwis
pobierz.pl

Dot-Net Studio IT
Adres:
58-309 Wałbrzych,
ul. Armii Krajowej 24C
con mobile+48 604 416214
emailButton Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.