Serwisant Standard - nieoceniona pomoc dla serwisów kas fiskalnych

Serwisant Standard - solidny partner przy prowadzeniu serwisu. Serwisant jest programem do wspomagania prowadzenia ewidencji kas fiskalnych. Program został napisany na bazie 9 letnich doświadczeń przy wdrażaniu i serwisowaniu kas fiskalnych. Nawet w najprostszej z wersji pozwala wspomóc serwis w najuciążliwszych czynnościach. Jednocześnie - bez wysiłku - pozwala pomagać obsługiwanym przez serwis klientom, podnosząc naszą atrakcyjność względem konkurencji.


Więcej...

Serwisant PLUS - solidny partner przy prowadzeniu serwisu nie tylko kas fisklanych.

Serwisant PLUS - nie tylko kasy fiskalne, ale i inne urządzenia. Serwisant PLUS to program Serwisant Standard wzbogacony o obsługę innych urządzeń niż kasy fiskalne. Takich jak wagi, komputery, peryferia komputerowe lub akcesoria do kas. (czytniki kodów kreskowych, kolektory). Program umożliwia prowadzenie zleceń naprawy tych urządzeń oraz okresowych przeglądów, konserwacji lub legalizacji (np. wagi).


Więcej...
01

Wersja testowa beta

Serwisant 5.9.2 beta

 

Uwaga!

Jeżeli po pobraniu włącza się filtr SmarScreen przeczytaj artykuł Nadgorliwy filtr lub pobierz wersję spakowaną do archiwum "zip" poniżej.

 

 

Najnowsza wersja stabilna

Serwisant 5.9.1

 

Uwaga!

Jeżeli po pobraniu włącza się filtr SmarScreen przeczytaj artykuł Nadgorliwy filtr lub pobierz wersję spakowaną do archiwum "zip" poniżej.

 

Hot Line

HOT LINE

604 416 214

5157869 GG:5157869

Serwisant - nowa wersja - 5.2.3

serwisant 523Na stronie można już pobrać nową wersję Serwisanta Standard i PLUS oznaczoną numerem 5.2.3.

W wersji tej poprawiliśmy wszystkie zgłoszone błędy i niedociągnięcia związane z pośpiesznym wdrażaniem zmian dostosowujących wzorce wydruku do nowego Rozporządzenia Rady Ministrów.

W tej wersji pojawia się też ważna zmiana porządkująca adresowanie małych miejscowości.

NOWA FUNKCJA
Modernizacja danych adresowych Podatnika i Miejsc Instalacji. Dodano pole wyboru co w adresie ma być drukowane za kodem pocztowym - pole Poczta czy Miejscowość.

Jednocześnie w oknie wymian seryjnych dodano zakładkę, która pozwala hurtowo zmienić tą opcję we wszystkich adresach Podatników i (osobno) adresach Miejsc instalacji.

 

firma

 

minstal

 

wymiany seryjne

Ułatwiono odzyskanie licencji po awaryjnym wyłączeniu programu. Jeżeli licencja jest zablokowana i od zablokowania licencji nie minęło 40 minut, to przycisk odzyskaj licencję uruchamia procedurę obudowy bazy a ta usuwa dane o blokadzie. Warunkiem powodzenia tej operacji jest by bieżące stanowisko było jedynym zalogowanym.

Szereg poprawek do nowych wzorców wydruku dla urządzeń fiskalnych.

Do "Własnych" wzorców wydruków w urządzeniach fiskalnych dodano "stare" wzorce oznaczone końcówką _2012

Informacje

Program dostępny jest też w serwisie:
Gdzie zdobył 4 gwiazdki na 5
Jest też dostępny w serwisie
Dobreprogramy.pl
Gdzie zdobył 5 gwiazdek na 6
Program też polecany jest przez serwis
pobierz.pl

Dot-Net Studio IT
Adres:
58-309 Wałbrzych,
ul. Armii Krajowej 24C
con mobile+48 604 416214
emailButton Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.