Serwisant Standard - nieoceniona pomoc dla serwisów kas fiskalnych

Serwisant Standard - solidny partner przy prowadzeniu serwisu. Serwisant jest programem do wspomagania prowadzenia ewidencji kas fiskalnych. Program został napisany na bazie 9 letnich doświadczeń przy wdrażaniu i serwisowaniu kas fiskalnych. Nawet w najprostszej z wersji pozwala wspomóc serwis w najuciążliwszych czynnościach. Jednocześnie - bez wysiłku - pozwala pomagać obsługiwanym przez serwis klientom, podnosząc naszą atrakcyjność względem konkurencji.


Więcej...

Serwisant PLUS - solidny partner przy prowadzeniu serwisu nie tylko kas fisklanych.

Serwisant PLUS - nie tylko kasy fiskalne, ale i inne urządzenia. Serwisant PLUS to program Serwisant Standard wzbogacony o obsługę innych urządzeń niż kasy fiskalne. Takich jak wagi, komputery, peryferia komputerowe lub akcesoria do kas. (czytniki kodów kreskowych, kolektory). Program umożliwia prowadzenie zleceń naprawy tych urządzeń oraz okresowych przeglądów, konserwacji lub legalizacji (np. wagi).


Więcej...
01

Najnowsza wersja

Serwisant 5.9.1

 

Uwaga!

Jeżeli po pobraniu włącza się filtr SmarScreen przeczytaj artykuł Nadgorliwy filtr lub pobierz wersję spakowaną do archiwum "zip" poniżej.

 

Hot Line

HOT LINE

604 416 214

5157869 GG:5157869

Serwisant - nowa wersja - 5.2.5

nowa wersjaNa stronie można już pobrać nową wersję Serwisanta Standard i PLUS oznaczoną numerem 5.2.5.

W wersji tej poprawiliśmy wszystkie błędy i niedociągnięcia zarówno zauważone w cyklu produkcyjnym jak i zgłoszone przez naszych nieocenionych użytkowników.

Ta wersja NIE ZAWIERA jeszcze modułu generującego kwartalne sprawozdania z wydarzeń serwisowych. Pojawi się on dopiero w następnej.

W toku prac produkcyjnych uzbierało się wiele drobnych, aczkolwiek uciążliwych błędów w programie. Z tego względu zdecydowaliśmy się wydać wersję 5.2.5 usuwającą te błędy i parę niedogodności w obsłudze programu.

Trwają prace nad wersją 5.3 zawierającą moduł ewidencjonujący wydarzenia serwisowe kasy fiskalnej. Docelowo moduł będzie pozwalał na wyeksportowanie wydarzeń serwisowych kasy z bazy Serwisanta i wysłanie w ustalonej formie do serwisu głównego.

Czasu zostało już niewiele, a zasoby mamy ograniczone więc, proszę wybaczyć, nie będziemy na tym etapie odpowiadać na szczegóły dotyczące powstającej wersji. Zwłaszcza dotyczące stopnia zaawansowania jak i terminu publikacji. Jak tylko będzie dostępna działająca wersja testowa to ją opublikujemy dla chętnych, lecz na tym etapie nie będziemy rozpraszać zasobów na niewiele wnoszącą korespondencję.

Informacje

Program dostępny jest też w serwisie:
Gdzie zdobył 4 gwiazdki na 5
Jest też dostępny w serwisie
Dobreprogramy.pl
Gdzie zdobył 5 gwiazdek na 6
Program też polecany jest przez serwis
pobierz.pl

Dot-Net Studio IT
Adres:
58-309 Wałbrzych,
ul. Armii Krajowej 24C
con mobile+48 604 416214
emailButton Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.