Serwisant Standard - nieoceniona pomoc dla serwisów kas fiskalnych

Serwisant Standard - solidny partner przy prowadzeniu serwisu. Serwisant jest programem do wspomagania prowadzenia ewidencji kas fiskalnych. Program został napisany na bazie 9 letnich doświadczeń przy wdrażaniu i serwisowaniu kas fiskalnych. Nawet w najprostszej z wersji pozwala wspomóc serwis w najuciążliwszych czynnościach. Jednocześnie - bez wysiłku - pozwala pomagać obsługiwanym przez serwis klientom, podnosząc naszą atrakcyjność względem konkurencji.


Więcej...

Serwisant PLUS - solidny partner przy prowadzeniu serwisu nie tylko kas fisklanych.

Serwisant PLUS - nie tylko kasy fiskalne, ale i inne urządzenia. Serwisant PLUS to program Serwisant Standard wzbogacony o obsługę innych urządzeń niż kasy fiskalne. Takich jak wagi, komputery, peryferia komputerowe lub akcesoria do kas. (czytniki kodów kreskowych, kolektory). Program umożliwia prowadzenie zleceń naprawy tych urządzeń oraz okresowych przeglądów, konserwacji lub legalizacji (np. wagi).


Więcej...
01

Najnowsza wersja

Serwisant 5.9.1

 

Uwaga!

Jeżeli po pobraniu włącza się filtr SmarScreen przeczytaj artykuł Nadgorliwy filtr lub pobierz wersję spakowaną do archiwum "zip" poniżej.

 

Hot Line

HOT LINE

604 416 214

5157869 GG:5157869

Wersja przejściowa 5.3 beta

nowa wersjaDziś na serwerze, w dziale do pobrania pojawiła się nowa wersja Serwisanta Standard i PLUS.  Wersja oznaczona numerem 5.3.

Nie jest to jeszcze oficjalny "release" programu, ale oznaczona symbolem beta wersja przejściowa. Pozwoli ona uaktualnić dane i zrobić część raportów dla innych serwisów.

Wersja 5.3 jest ponownie dostępna - zapraszamy do testowania.

Nową wersję Serwisanta mogą zainstalować wszyscy użytkownicy posiadający licencję czasową programu Serwisant, oraz ci z użytkowników wersji wieczystej którzy zakupili program po 31 sierpnia 2012r

Instalator jest do pobrania w dziale Pobieranie strony Serwisanta.

 

Informacje nt programu, uwagi oraz zgłoszenia usterek prosimy kierować (prosimy tylko mailem) na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

 

Staramy się, by chociaż generowanie pliku csv dla Novitusa było możliwe z programu.

W pozostałych przypadkach pozostaje eksport do xls (Excel)

 

 

Informacje

Program dostępny jest też w serwisie:
Gdzie zdobył 4 gwiazdki na 5
Jest też dostępny w serwisie
Dobreprogramy.pl
Gdzie zdobył 5 gwiazdek na 6
Program też polecany jest przez serwis
pobierz.pl

Dot-Net Studio IT
Adres:
58-309 Wałbrzych,
ul. Armii Krajowej 24C
con mobile+48 604 416214
emailButton Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.