Serwisant Standard - nieoceniona pomoc dla serwisów kas fiskalnych

Serwisant Standard - solidny partner przy prowadzeniu serwisu. Serwisant jest programem do wspomagania prowadzenia ewidencji kas fiskalnych. Program został napisany na bazie 9 letnich doświadczeń przy wdrażaniu i serwisowaniu kas fiskalnych. Nawet w najprostszej z wersji pozwala wspomóc serwis w najuciążliwszych czynnościach. Jednocześnie - bez wysiłku - pozwala pomagać obsługiwanym przez serwis klientom, podnosząc naszą atrakcyjność względem konkurencji.


Więcej...

Serwisant PLUS - solidny partner przy prowadzeniu serwisu nie tylko kas fisklanych.

Serwisant PLUS - nie tylko kasy fiskalne, ale i inne urządzenia. Serwisant PLUS to program Serwisant Standard wzbogacony o obsługę innych urządzeń niż kasy fiskalne. Takich jak wagi, komputery, peryferia komputerowe lub akcesoria do kas. (czytniki kodów kreskowych, kolektory). Program umożliwia prowadzenie zleceń naprawy tych urządzeń oraz okresowych przeglądów, konserwacji lub legalizacji (np. wagi).


Więcej...
01

Najnowsza wersja stabilna

Serwisant 5.9.2

 

Uwaga!

Jeżeli po pobraniu włącza się filtr SmarScreen przeczytaj artykuł Nadgorliwy filtr lub pobierz wersję spakowaną do archiwum "zip" poniżej.

 

Hot Line

HOT LINE

604 416 214

5157869 GG:5157869

Nowa strona internetowa.

stronaPoprzednia strona internetowa powstała razem z pierwszą wersją Serwisanta i służyła prawie 8 lat.

Czasem wzbogacała się o pewne rzeczy, czasem pewne rzeczy traciły swą funkcjonalność lub wręcz przestawały działać (jak forum).

Kilka razy padała też ofiarą hackerów ponieważ nieaktualizowany silnik miał mnóstwo znanych dziur. Wprowadzono wówczas kilka radykalnych zabezpieczeń - niestandardowych, tyleż skutecznie broniących strony do dziś co znakomicie utrudniających jej administrację.

Dziś oddajemy do użyku nową stronę, starą przekazując do archiwum. W menu jest link do starych zasobów.

Na razie jest jak obiecujące dziecko, ale będzie się rozwijać i mamy nadzieję, że szybko przerośnie funkcjonalnością poprzedniczkę.

Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku.

Informacje

Program dostępny jest też w serwisie:
Gdzie zdobył 4 gwiazdki na 5
Jest też dostępny w serwisie
Dobreprogramy.pl
Gdzie zdobył 5 gwiazdek na 6
Program też polecany jest przez serwis
pobierz.pl

Dot-Net Studio IT
Adres:
58-309 Wałbrzych,
ul. Armii Krajowej 24C
con mobile+48 604 416214
emailButton Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.